Амбулаторія сімейної медицини №5 ЦПМСД №1 після переїзду та ремонту розпочала приймати пацієнтів

Амбулаторія сімейної медицини №5 ЦПМСД №1 після переїзду та ремонту розпочала приймати пацієнтів

Амбулаторія сімейної медицини №5 ЦПМСД №1 після переїзду та ремонту розпочала приймати пацієнтів

Амбулаторія №5, що функціонує в складі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Сумської міської ради, віднині приймає пацієнтів за новою адресою: проспект Перемоги, 111. Попередньо двоповерхову будівлю було капітально відремонтовано та створено максимум зручностей для відвідувачів і медичного персоналу.

Новосілля амбулаторія №5 справила завдяки тісній співпраці міської влади, яка виділила приміщення по просп. Перемоги, 111 (колишній просп. Курський), а також Національної служби здоров’я України й керівництва ЦПМСД №1, що подбали про оновлення будівлі та забезпечення належних умов для обслуговування мешканців Сумської громади.

На офіційні вхідчини, що відбулися сьогодні, 8 березня, завітали міський голова Сум Олександр Лисенко, депутати, представники управління охорони здоров’я СМР, колеги-медики.

Ошатно, сучасно, тепло, орієнтовано на пацієнта – так характеризує теперішній стан амбулаторії №5 директорка КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Алла Оводенко.

«У будівлі – 24 кабінети, в усіх зроблено гарні ремонти, замінено комунікації, проведено інтернет. Тут приймають 16 сімейних лікарів, є два інфекційні та маніпуляційний кабінети, лабораторія, оснащена новітнім обладнанням, кабінети щеплень та функціональних обстежень, – зазначає Алла Іванівна. – Тобто ми воліємо надавати повний комплекс послуг, передбачених первинною ланкою, і робити це в комфортних умовах і для хворих, і для медичного персоналу».

Оглянувши амбулаторію, очільник Сум Олександр Лисенко зазначив: «Ми бачимо, що вчинили правильно, передавши цю будівлю в оперативне управління ЦПМСД №1. Ми бачимо позитивний результат».

Починаючи з 2003 року, фахівці цього лікувально-профілактичного закладу спеціалізуються на сімейній медицині.

«Наші пацієнти – цілі родини й навіть покоління, здоров’ям яких опікуємося впродовж усього їхнього життя, – каже завідувачка амбулаторії №5 Олена Іванова. – Ми довгий час були єдиними в місті, хто мав такий профіль. Цей підхід до медобслуговування повністю себе виправдовує, адже в разі, коли, наприклад, занедужало кілька членів сім’ї, серед яких є як дорослі, так і діти, то вони звертаються до одного, свого персонального лікаря, а він зі свого боку бездоганно знає їх: чим хворіли, які є протипоказання тощо. Понад 70% лікарського складу амбулаторії має вищу кваліфікаційну освіту, а молодь, що поповнює колектив, стрімко набирається досвіду».

Амбулаторія сімейної медицини №5 ЦПМСД №1 нині надає первинну медико-санітарну допомогу майже 26000 людей, з яких понад 3000 – діти, а більш ніж 1400 – особи з обмеженими можливостями. Переважно пацієнти закладу – мешканці північної частини міста, однак є і чимало жителів з інших районів Сум, які уклали декларації із сімейними лікарями цієї амбулаторії. Обслуговуються тут і майже 170 тимчасово переміщених осіб із Донеччини, Луганщини, Криму, Дніпропетровської, Запорізької, Чернігівської та інших областей України.

Вам також має сподобатись...