Бути надійною опорою для юних пацієнтів та їхніх батьків

Бути надійною опорою для юних пацієнтів та їхніх батьків

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Сумської міської ради інформує, що педіатр амбулаторії №3 Олена Рибалко звільнилася, і принагідно звертається до батьків дітлахів, які в неї обслуговувалися, із проханням переукласти декларацію з іншим лікарем.

Чудова кандидатура для цього – Юлія Шабаль, яка вже понад десять років цілком і повністю занурена в педіатрію, що спершу була її заповітною дитячою мрією, а нині є сенсом усього життя.

Юлія Володимирівна воліє бути надійною опорою для своїх юних пацієнтів та їхніх батьків, тому вона завжди для них онлайн. Лікарка постійно збагачує власний багаж знань, уважна, відповідальна, наполеглива, усім серцем віддана професії. І це лише кілька штрихів до її портрета. Либонь, більше скажуть вдячні пацієнти Юлії Шабаль, а таких чимало.

Записатися до Юлії Володимирівни на консультацію/прийом можна з допомогою Helsi або кол-центру ЦПМСД №1: +38(0542)787-700, +380504702003. Лікарка приймає в дитячій амбулаторії №3, що розташована за адресою: м. Суми, вул. Іллінська, 48/50.

Вам також має сподобатись...