Часник: панацея чи не зовсім?

Часник: панацея чи не зовсім?

19 квітня в низці країн світу святкують День часнику. Українці наразі схожих гулянь на честь такої цибулинної культури не влаштовують, зате аж ніяк не проти за першої ліпшої нагоди її покуштувати. Ба більше, чимало хто вважає цю городню рослину з пікантним смаком ледь не панацеєю. Чи насправді це так? Запитуємо в сімейної лікарки амбулаторії №5 ЦПМСД №1 Олени Краєвської.

За її словами, часник, безумовно, має корисний вплив на організм людини. Це дієвий антибактеріальний засіб, він допомагає подолати кашель та застуду, знижує кров’яний тиск, укріплює капіляри, є гарним адаптогеном (має тонізувальний ефект).

Однак магічними властивостями все ж таки часник не наділений і в деяких випадках навіть може нашкодити. Насамперед доцільно обмежено споживати цей продукт тим, кому діагностовано захворювання печінки та шлунково-кишкового тракту. А ще варто зважати, що часник може спричинити:

  • нетравлення шлунка;
  • алергічну реакцію;
  • головний біль, розсіяність, неуважність.

«Корисно в міру – це правило стосується багатьох продуктів, якими ми харчуємося, і часник – не виняток», – каже Олена Михайлівна.

Вам також має сподобатись...