Часник? Цибуля? Ні!!! Вакцинація!

Часник? Цибуля? Ні!!! Вакцинація!

Либонь, усі ми знаємо про так звані народні методи боротьби із застудою та грипом, мовляв, треба споживати більше часнику, цибулі… Безперечно, ці овочі мають низку корисних властивостей, однак доказова медицина стверджує: чудодійної сили над сезонними хворобами вони не мають.

Грип – високозаразний вірус, здатний спричинити тяжкі ускладнення. Щороку, згідно зі статистикою ВООЗ, на нього хворіє майже мільярд людей у всьому світі, орієнтовно п’ять мільйонів із них переносять недугу вкрай важко. Головна небезпека грипу полягає в тому, що він невпинно мутує.

Щоби не «підхопити» респіраторне захворювання/істотно зменшити його негативний вплив на здоров’я/підвищити імунітет, наразі є один ефективний спосіб – вакцинація.

Захисна дія після щеплення виробляється впродовж кількох тижнів, тому вакцинуватися ліпше восени. Щороку застосовуються різні вакцини, які вбезпечують від актуальних штамів. До речі, щепитися від грипу можна в пунктах вакцинації Центру первинної медико-санітарної допомоги №1. Зателефонуйте до нашого кол-центру – +38(0542)787-700, +380504702003. Там радо підкажуть, як і коли це краще зробити.

Водночас пропонуємо низку додаткових рекомендацій, як врятувати себе та своїх близьких від грипу. Тож беріть на замітку 😉 .

• Уникайте великого скупчення людей.

• Регулярно мийте руки.

• Перебуваючи на вулиці, не торкайтеся руками рота, очей та носа.

• Систематично провітрюйте оселю та проводьте вологе прибирання.

• «Прокачуйте» свій імунітет: пийте достатньо води, вживайте корисні продукти, дотримуйтеся режиму відпочинку.

• Запідозривши в себе чи своїх рідних респіраторне захворювання, обов’язково проконсультуйтеся з персональним лікарем.

Вам також має сподобатись...