COVID не дрімає: не ризикуйте собою – ре/вакцинуйтеся!

COVID не дрімає: не ризикуйте собою – ре/вакцинуйтеся!

Широкомасштабна війна Росії проти нашої держави істотно вплинула на пріоритети українців, і нині COVID-19 уже не видається нам найбільшим світовим злом, бо з’явилося інше – більш жорстоке та вбивче… Однак коронавірус, на жаль, нікуди не подівся, а видозмінюється та надалі б’є по здоров’ю людства.

Сімейна лікарка амбулаторії №1 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Вікторія Забара нагадує, що зупинити COVID-19 або принаймні обмежити його згубні наслідки можна завдяки курсу щеплень.

«Під час масової вакцинації значна кількість людей отримала дві дози обраного препарату проти коронавірусу, але цього недостатньо. Ми не матимемо сталого захисту, не роблячи подальших бустерних щеплень, – каже Вікторія Ігорівна. – Дорослим рекомендовано ревакцинуватися в проміжку 6–9 місяців після стартового курсу, а подальше щеплення зробити за 3–6 місяців після першого бустера. Обов’язково зв’яжіться зі своїм сімейним лікарем і визначтеся, коли саме вам краще ввести наступну дозу вакцини».

З миті своєї появи COVID уже забрав життя майже 3,5 тисяч жителів Сумщини. І він не вгамовується. Власне, нині ширяться світом нові штами цієї смертельної інфекції «Дельта» й «Омікрон» («Кракен»). Тож не ризикуйте собою – ре/вакцинуйтеся!

Пункти щеплень проти коронавірусу, що функціонують на базі ЦПМСД №1, розташовані за адресами: вул. Іллінська, 48/50, вул. Кондратьєва, 143, вул. Аніщенка, 10, просп. Перемоги, 111, вул. Хворостянка, 3. Більш докладно можна розпитати в кол-центрі: +38(0542)787-700, +380504702003.

Вам також має сподобатись...