Е-рецепт: у МОЗ відповіли на поширені запитання пацієнтів

Е-рецепт: у МОЗ відповіли на поширені запитання пацієнтів

Починаючи з минулого місяця, до традиційного паперового рецепта на лікарські препарати додався його новітній аналог – е-рецепт. Цей сучасний електронний інструмент був сприйнятий українцями не зовсім неоднозначно і призвів до цілої низки супутніх запитань. Відповіді на найбільш поширені з них надали в Міністерстві охорони здоров’я.

У державному медичному відомстві, зокрема, наголошують, що перелік рецептурних та безрецептурних препаратів залишився незмінним. Крім того, паперовий рецепт, який діяв на рецептурні ліки, матиме чинність і надалі, допоки триватиме воєнний стан в Україні.

Водночас е-рецепт має чимало переваг, бо не лише дає змогу отримати медикаменти в зручний спосіб, а і сприяє ефективнішому лікуванню. Власне, володіючи цифровими інструментами, лікар може мати оперативний доступ до історії хвороб пацієнта, враховувати відомості про супутні недуги та ліки, які він приймає. Планується також, що із часом медики зможуть відстежувати результати й за потреби створювати план лікування.

? Щодо особливостей електронного рецепта, то українців турбує, який «термін придатності» він має.

! У МОЗ пояснюють, що погасити е-рецепт в аптеці можна протягом 30 днів, крім випадків, коли йдеться про наркотичні (психотропні) лікарські засоби – у такому разі строк дії рецепта обмежується 10 днями.

? Так само пацієнти цікавляться, а чи не бачитиме фармацевт у новітньому рецепті діагноз або якусь іншу медичну інформацію про власне здоров’я.

! Е-рецепт містить лише відомості про призначення, а саме: номер рецепта, дату його виписування і кінцеву дату дії, ПІБ та вік пацієнта, назву й кількість лікарського засобу, тривалість та спосіб застосування. Жодних вказівок на діагноз чи іншу медичну інформацію в ньому немає.

? Нерідко лунають і побоювання щодо можливих збоїв у процесі виписування електронних рецептів.

! Випадки, коли пацієнту не надійшло смс-повідомлення з номером і кодом погашення рецепта, імовірні, кажуть у МОЗ. Це може статися з кількох причин. Наприклад, якщо під час реєстрації в електронній системі охорони здоров’я людина вказала неправильний номер телефону або вже користується іншим. У такому разі необхідно змінити метод аутентифікації в ЕСОЗ. Це можна зробити, подавши заявку на зміну методу авторизації в ЕСОЗ через онлайн-форму на сайті НСЗУ.

Також не надходитимуть смс, якщо пацієнти обрали офлайн-метод аутентифікації (через документи) під час реєстрації. У такому випадку лікар мусить надрукувати інформаційну пам’ятку до рецепта, що міститиме його номер та код погашення.

Щоби в подальшому отримувати на телефон повідомлення від ЕСОЗ (зокрема і про рецепти), слушно змінити метод аутентифікації.

! Якщо маєте запитання, пов’язані з е-рецептом на рецептурні ліки, завжди можна звернутися на «гарячу лінію» НСЗУ за коротким номером 1677 (гілка «7»).

Е-рецепт: у МОЗ відповіли на поширені запитання пацієнтів Е-рецепт: у МОЗ відповіли на поширені запитання пацієнтів Е-рецепт: у МОЗ відповіли на поширені запитання пацієнтів Е-рецепт: у МОЗ відповіли на поширені запитання пацієнтів

Вам також має сподобатись...