Гайда знайомитись!

Гайда знайомитись!

У колективі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Сумської міської ради – поповнення! Власне, до команди лікарів загальної практики амбулаторії №7, що на вул. Хворостянка, 3, віднедавна долучилася молода та вельми перспективна Альона Тонконожко.

Стати гарною лікаркою – її головна мета в житті, і до неї Альона Олександрівна наполегливо крокує з юних літ. Вона вдало закінчила Глухівське медичне училище, потім з успіхом завершила медінститут СумДУ та інтернатуру Харківської медичної академії післядипломної освіти. Водночас молода лікарка охоче збагачує свої знання в окремих галузях медицини, як-от: дерматоскопія, алергія та імунологія, психологічна допомога під час війни, комбіновані стани в лікарській практиці, супровід і лікування хворих на туберкульоз…

Це далеко неповний список того, що цікавить Альону Тонконожко, адже вона переконана: медицина – надто глибока багатопрофільна наука, а отже, її необхідно постійно вивчати. Бо чим більше знаєш, тим якісніше буде надана допомога тим, хто її потребує.

Крім того, сімейна лікарка керується ще одним правилом – завжди уважно слухай пацієнта й доклади всіх зусиль, щоби він відчув: поруч – друг, із яким вочевидь бути легше подужати ту чи іншу хворобу.

Щоби познайомитися з Альоною Олександрівною, потрапити до неї на прийом, укласти декларацію, можна скористатися медичною інформаційною системою Helsi або зателефонувати до кол-центру ЦПМСД №1 за одним із номерів: +38(0542)787-700, +380504702003.

Вам також має сподобатись...