Гриби: не впевнений – не бери!

Гриби: не впевнений – не бери!

З початку 2023 року на Сумщині грибами отруїлися дев’ятеро людей. Останні випадки сталися на минулому тижні в Тростянці та Сумах. Скуштувавши дикорослі гриби, люди опинилися у реанімації. Тож ми наполегливо радимо: не вживайте грибів, у безпечності яких не впевнені!

  • Якщо ви не маєте відповідних знань і навичок, відмовтеся від задуму назбирати чогось «смачненького» в лісі. Сплутати їстівні гриби з отруйними можуть навіть досвідчені шанувальники тихого полювання, а що вже казати про новачків у цій справі?
  •  Так само є високі ризики отруїтися, якщо купувати гриби у стихійних торговців, адже немає жодної гарантії того, що ви придбаєте якісний та нешкідливий продукт. Альтернатива – гриби, вирощені в промислових умовах. Їх у достатній кількості можна знайти й у магазинах, і на офіційних ринках, де всі продукти проходять перевірку.
  • Надто важливо запам’ятати, що дітям до трьох років та жінкам при надії категорично заборонено вживати гриби, зібрані на природі.
  • Якщо вам стало зле після вживання грибів, негайно телефонуйте до екстреної медичної допомоги 103 (дзвінок є безоплатним).

Гриби: не впевнений – не бери! Гриби: не впевнений – не бери!

Вам також має сподобатись...