Коли навколо пахне чистотою…

Коли навколо пахне чистотою…

Олександра Василенко – «королева чистоти» дитячої амбулаторії №3 Центру первинної медико-санітарної допомоги №1. І королевою ми її назвали не тому, що слово «прибиральниця» сприймається якось «не так» (не підтримуйте порядок удома чи деінде бодай кілька днів – і відразу збагнете значущість цієї роботи), а тому, що для Олександри Володимирівни її щоденні турботи – не машинальне миття/протирання/підмітання, а справжній ритуал, від якого вона отримує велику насолоду.

«Коли навколо пахне чистотою, то й око милується, і дихається легше, і на серці веселіше, – вважає жінка. – А коли йдеться про медичну установу, то це ще й життєво необхідно».

Водночас Олександра Володимирівна любить, щоби було не лише охайно та прибрано, а і красиво. Благо, що працює в дитячій амбулаторії, тож має де дати волю своїм хендмейдівським талантам.

Власне, вона створює неперевершені сюжетні витинанки, якими до свят прикрашає власну «вотчину». Її паперові поробки до вподоби й матусям, і малечі, що відвідують лікарів-педіатрів. «Ось, буває, дитинка вередує, а закцентуєш увагу – і відразу заспокоюється, роздивляється, – розповідає співрозмовниця. – Тоді й думаєш: отже, недарма пів ночі не спала».

Судячи з того, чим ще захоплюється Олександра Василенко (а це в’язання спицями та гачком, нині триває процес опанування техніки гаптування картин бісером), то спить вона, либонь, малувато. Однак не жалкує ні про що, бо зроблене з душею повертає сили зі сторицею.

Нещодавно Олександра Володимирівна відсвяткувала 55-річчя. Тож від усього серця дякуємо їй за невтомну працю, бажання зробити світ навколо кращим і зичимо радіти, творити, здоров’ям міцніти та щасливою жити!

Вам також має сподобатись...