Косметика та макіяж: плюси й мінуси

Косметика та макіяж: плюси й мінуси

На 21 серпня випадає День без косметики та макіяжу, головний задум якого полягає в тому, щоби любити себе такими, якими нас створила природа, і хоча би періодично давати своєму тілу відпочити від «декорацій». Тож сьогодні ми вирішили обговорити плюси та мінуси косметичних засобів, запросивши до розмови сімейну лікарку амбулаторії №1 ЦПМСД №1 Наталію Володіну, яка має додаткову спеціалізацію дерматолога.

За її словами, у випадку з косметикою не можна кидатися в крайнощі, адже вона має як вагомі переваги, так і серйозні недоліки.

Безумовно, завдяки тому ж таки мейкапу можна ефектно відкоригувати неідеальні риси обличчя, замаскувати проблемні місця на шкірі, приховати дрібні зморшки, зробити акцент на достоїнствах (наприклад, виразних очах, привабливій формі губ тощо).

Водночас Наталія Миколаївна зауважує, що в гонитві за бездоганністю варто зважати на:

  • якість косметичного засобу;

  • його складники;

  • строк придатності;

  • рекомендації виробника щодо застосування.

Бо, наприклад, пудра сумнівної якості здатна завдати чималої шкоди шкірі обличчя, протермінована туш – спричинити очні захворювання, а коли наносите помаду на губи, зважайте, що левова її частина «з’їдається», тому ліпше знати, на основі чого цей косметичний виріб створено.

Наостанок сімейна лікарка жартує, що гарним макіяжем подушку не вразиш, тому завжди перед сном потрібно позбутися декоративної косметики, яка протягом дня увібрала в себе пил/бактерії, і дати обличчю відпочити.

Вам також має сподобатись...