Ковідний різновид Omicron шириться Україною: захистіть своїх дітей і себе

Ковідний різновид Omicron шириться Україною: захистіть своїх дітей і себе

Штам коронавірусу «Омікрон» циркулює вже майже по всій країні. Медики констатують: клінічно він переноситься пацієнтами легше, проте передається швидше, тож ризики занедужати вельми високі. Щоби вберегтися самому й захистити своїх дітей – вакцинуйтеся та робіть бустерні щеплення.

Як зауважує лікар-педіатр амбулаторії №3 Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 Ірина Головенко, діти, на жаль, нерідко хворіють на COVID-19, і для них так само, як і для дорослих, є один дієвий метод опору цій підступній недузі – вакцинація.

«Зробивши курс щеплень своїй дитині, ви допоможете її юному організму набути імунітет до захворювання, – переконує лікарка. – У разі, якщо інфікування все ж таки трапиться, то вакцинація дасть змогу уникнути важкого перебігу хвороби».

В Україні дітям роблять щеплення від COVID-19 у віці:

  • 5–11 років;

  • 12–17 років.

Ірина Сергіївна наголошує, що для обох цих категорій підібрані і вакцини, і дозування. Зокрема, маленьким українцям пропонується вакцина Comirnaty (Pfizer), у якій міститься втричі менше активної речовини, ніж у тих, якими щеплюються люди віком 12+.

Наша співрозмовниця рекомендує не гаяти дарма час та оперативно звернутися до свого сімейного лікаря чи педіатра, щоби він направив дитину на щеплення.

Ре/вакцинуватися самому, захистити власне дитя від коронавірусу можна на базі ЦПМСД №1. Детальніше радо розкажуть у кол-центрі за номерами: +38(0542)787-700, +380504702003.

Вам також має сподобатись...