Маєте запитання? У кол-центрі ЦПМСД №1 підкажуть

Маєте запитання? У кол-центрі ЦПМСД №1 підкажуть

Який поточний графік роботи потрібної амбулаторії? Як записатися до лікаря і коли в нього є вільне «віконце»? Де приймає черговий лікар? Які послуги надаються безоплатно? Чи є необхідна вакцина в наявності? Де й коли можна пройти обстеження, здати аналізи? Чи можна взяти милиці в оренду? Як отримати довідку? Що треба, щоби підписати декларацію з лікарем?

Ці та ціла купа інших запитань навколомедичної тематики періодично виникають у кожного з нас. Розв’язати всі проблеми можна, не виходячи з дому. Треба просто зателефонувати в кол-центр КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» СМР.

«Наша мета – зробити комунікацію хворого з лікарнею максимально комфортною, – каже оператор Наталія Тукалова. – Ми надамо вичерпні відповіді на питання, що турбують пацієнта, і за потреби запишемо до сімейного лікаря, підібравши найбільш зручний день та час».

Номери кол-центру ЦПМСД №1»: +38(0542)787-700, +380504702003. Вони спільні для восьми амбулаторій, що функціонують у складі медустанови. Наразі консультативна підтримка надається пацієнтам із 07:00 до 17:00 у будні та з 08:00 до 17:00 у вихідні та святкові дні. Після нашої Перемоги графік роботи кол-центру буде продовжено до 18:00.

Вам також має сподобатись...