Матусі довіряють їй найдорожче

Матусі довіряють їй найдорожче

Матусі довіряють їй найдорожче – здоров’я своїх дітей, і лікар-педіатр Юлія Шабаль понад усе воліє виправдати виявлену довіру.

Вона прийшла в цю професію, бо в дитинстві… була вельми хворобливою. «Міцно закарбувалося в пам’яті, як ми з ненькою часто сиділи під кабінетами лікарів, як сумно виглядали недужі діти, – згадує Юлія Володимирівна. – І ось в один із таких візитів до медзакладу я, бувши ще зовсім малою, вирішила: виросту й усіх діток вилікую».

Тоді навряд чи хтось серйозно поставився до цієї обіцянки. Крім самої дівчинки, яка її дала. Вдало закінчивши медичний коледж, здобувши вищу освіту на медфаці СумДУ та завершивши інтернатуру, із 2012 року Юлія Шабаль – успішний дитячий лікар-практик.

«Особливо панічним для матусь є перший рік від народження малюка (по собі знаю), – усміхаючись, зазначає лікарка й заразом молода ненька, – тому я не обмежуюся, так би мовити, протокольним спілкуванням, а перебуваю з ними на постійному зв’язку. Відвідати, запросити, роз’яснити, нагадати, порадити, заспокоїти… І так по колу. А потім дітлахи йдуть у садочок/школу – і новий вир проблем, бо малеча опиняється в колективі та нерідко підхоплює хворобу за хворобою. У підлітковому віці, треба визнати, кількість звернень скорочується, однак наші юні пацієнти, з якими підписано декларації, знають, що в них є особистий лікар, який завжди поруч».

Педіатр Юлія Володимирівна Шабаль працює в дитячій амбулаторії №3 Центру первинної медико-санітарної допомоги №1, що по вул. Іллінська, 48/50. Як записатися до лікарки на консультацію/прийом, як укласти з нею декларацію, охоче підкажуть у кол-центрі ЦПМСД №1 за номерами: +38(0542)787-700, +380504702003.

Вам також має сподобатись...