Мобільна медична команда амбулаторії №5 відвідала самотню переселенку з Ворожби

Мобільна медична команда амбулаторії №5 відвідала самотню переселенку з Ворожби

Зазвичай внутрішньо переміщені особи, які знайшли нову домівку в Сумській громаді, самостійно відвідують сімейного лікаря. Однак іноді трапляється, що за станом здоров’я/віком дістатися самотужки до лікувально-профілактичного закладу їм проблематично. І ось тоді за справу береться, так би мовити, мобільний медичний десант, який щотижня навідується до таких пацієнтів.

Власне, цього разу сімейна лікарка амбулаторії №5 Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 Єлизавета Шепіль із медсестрою Тетяною Єрмоленко побували в самотньої переселенки вельми похилого віку Любові Миколаївни. Жінка перебралася з Ворожби до Сум, тікаючи від звірств росіян, які вони чинять на прикордонні нашої області. Любов Миколаївна доволі часто потерпає від стрибків артеріального тиску та й загалом каже, що то одна, то інша недуга діймають.

Медична команда оглянула пацієнтку, перевірила відповідність препаратів, які вона вживає, озвучила рекомендації щодо подальшого приймання ліків.

«Любов Миколаївна уклала декларацію з нашою амбулаторією, – зауважує сімейна лікарка Єлизавета Шепіль, – тож тепер ми маємо опікуватися її самопочуттям. Щотижневі огляди дають змогу контролювати ситуацію, та й сама пацієнтка в разі потреби може нам зателефонувати й розповісти про свої негаразди».

Нині в амбулаторії №5, що розташована на просп. Перемоги, 111, обслуговуються майже 170 ВПО із Криму, Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької, Чернігівської, Сумської областей. Менш як десять із них, з огляду на вік та стан здоров’я, потребують допомоги мобільних медичних команд ЦПМСД №1.

Вам також має сподобатись...