Молодий сімейний лікар: не варто боятися підписувати з ним декларацію

Молодий сімейний лікар: не варто боятися підписувати з ним декларацію

Обираючи сімейного лікаря, багато людей воліє знайти фахівця з великим досвідом у професії. І, либонь, це цілком логічно, бо підсвідомо виникає впевненість, що такий спеціаліст багато знає і вміє, тому без проблем з’ясує, яка недуга нас спіткала, і зрештою допоможе її подолати. А от до молодих лікарів ми зазвичай ставимося з пересторогою. І дарма.

Принаймні приклад Тетяни Соколик – сімейної лікарки амбулаторії №2 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» – свідчить, що молодість аж ніяк не стоїть на заваді тому, щоб бути класним фахівцем і надавати кваліфіковану первинну медичну допомогу тим, хто її потребує.

Попри те, що Тетяна Олександрівна працює сімейним лікарем менше ніж рік, вона вже має чимало вдячних пацієнтів, які охоче укладають із нею декларації та нерідко рекомендують її своїм рідним і друзям.

«У моєму випадку, коли реноме ще тільки формується, усе здебільшого вирішує безпосереднє знайомство з пацієнтом, – каже Тетяна Соколик. – Побувавши в мене на прийомі, людина в підсумку розмірковує, чи влаштовує її надана в нашій амбулаторії допомога, чи підходжу я їй як персональний лікар. Звісно, якщо пацієнт вирішує довірити мені подальшу опіку за своїм здоров’ям, підписавши декларацію, це тішить, хоча водночас накладає і неабияку відповідальність».

Свою професію Тетяна Олександрівна описує одним словом – мрія. Зростаючи в родині медиків, вона змалку знала, ким хоче бути, і тому впевнено крокувала до своєї мети, здобувши освіту в коледжі Національного фармацевтичного університету, на медичному факультеті Сумського державного університету та у Харківській медичній академії післядипломної освіти.

Щоби стати для кожного свого пацієнта надійним помічником на шляху до одужання, Тетяна Соколик постійно збагачує власний багаж знань, займається саморозвитком, відвідує тематичні семінари, лекції тощо, а ще дуже уважно вислуховує хворих, бо недуга нерідко «розсекречує» себе саме після слів лікаря: «Що вас турбує?».

Разом із тим, у амбулаторії №2, яка розташована за адресою: м. Суми, вул. Г. Кондратьєва, 143, можна отримати комплекс базових лабораторних та інструментальних обстежень, за результатами яких визначити, як діяти далі.

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» СМР: фахова допомога, зручне розміщення амбулаторій, сучасне діагностичне обладнання, великий спектр безоплатних послуг. Телефони контакт-центру: +38(0542)787-700, +380504702003.

Вам також має сподобатись...