«Оператор Наталя. Слухаю Вас!»

«Оператор Наталя. Слухаю Вас!»

Щодня цю вітальну фразу реєстраторка кол-центру КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Наталя Тукалова проговорює понад сотню разів поспіль, а потім роз’яснює, радить, підказує, обирає найбільш зручні для пацієнта день/час приймання потрібним лікарем і навіть просто розраджує добрим словом… Здається, що вона знає відповіді на всі без винятку запитання, хоча по той бік слухавки – зовсім різні люди з несхожими проблемами й неоднаковими потребами. Її нестримна енергія, щиросердність та життєрадісність вражають, надихають і, напевно, бодай трохи передаються тим, кому в цю мить потрібна її консультативна допомога.

У кол-центрі ЦПМСД №1 Наталя Георгіївна працює з миті його відкриття, а це без малого три роки. Загалом же її стаж реєстратора в лікувально-профілактичному закладі – понад три десятиліття.

«Наш підрозділ – сміливий і, сподіваюся, успішний експеримент керівництва ЦПМСД №1, принаймні кількість дзвінків, які ми отримуємо повсякдень, вселяють надію, що ми потрібні людям, – розповідає Наталя Тукалова. – До нас у Сумах не було жодної подібної служби в медичній царині, тож ми розбиралися в усьому, опираючись насамперед на свої знання та досвід. Коли активно запрацювала система «Helsi», чимало питань почали вирішуватися завдяки натисканню кількох клавіш на клавіатурі, утім, однаково залишається ще дуже багато проблем, які оператори щоденно допомагають розв’язати пацієнтам».

У кол-центрі не буває ані вихідних, ані свят. Працюють реєстратори позмінно, у трійках. У середньому щоднини вони опрацьовують пів тисячі вхідних дзвінків, хоча дівчата зізнаються, що після розпалу COVID-19, коли протягом одного дня було зафіксовано майже 5000 запитів, вони вже до всього готові.

«Ми працюємо задля людей, – каже Наталя Георгіївна. – Коли не відсторонюєшся, коли «приміряєш» чужий біль до себе (а якщо б це були моя мама/тато/чоловік/донька/син…), то кількість дзвінків не має жодного значення, головне – щоб твоя відповідь зарадила, була корисною і максимально оперативною».

Кол-центр ЦПМСД №1 надає консультативну підтримку за номерами: +38(0542)787-700, +380504702003 (у будні – із 07:00 до 17:00, у вихідні та на свята – з 08:00 до 17:00).

Вам також має сподобатись...