Пацієнт – найважливіший у кабінеті

Пацієнт – найважливіший у кабінеті

Такої думки дотримується лікарка Юлія Москаленко. Вона певна, що, коли обрав медичний фах, то жодна власна буденна проблема/нагальна справа в робочий час не може переважити право пацієнта на отримання необхідної лікарської допомоги.

У медичну царину Юлія Олексіївна занурилася у 2000 році, спершу спеціалізувалася на педіатрії: працювала й на дільниці, і в стаціонарі, була дитячим гастроентерологом. Її загальний стаж дитячого лікаря – 15 років. Крім того, має досвід медпредставника і, до речі, здобула другу вищу освіту економічного управлінця. Із 2022-го її профіль – сімейна медицина, а місце роботи – амбулаторія №4 ЦПМСД №1, що розташовується в Сумах на вул. О. Аніщенка, 10.

Юлія Москаленко звикла планувати робочий час. «Переконана, що приймальні години лікар має витрачати суто на огляди пацієнтів, – зауважує співрозмовниця. – Тому ми з моїми постійними пацієнтами напрацювали модель спілкування, яка дає змогу виявити термінові, профілактичні чи консультаційні випадки. Це заощаджує час і моїх пацієнтів, і мій як лікаря».

Юлія Олексіївна також вважає, що успіх лікаря-практика та медустанови, у якій він працює, доцільно ділити навпіл. Адже загальне враження в пацієнтів формується не тільки завдяки фаховим компетенціям лікаря, а й «аурі» медичного закладу. «Висока якість послуг, комфортні умови, зручне розташування, постійний контроль над відповідністю наданої допомоги – це ті чинники, на які люди зважають не менше, ніж на особистість медичного працівника», – каже співбесідниця та з усмішкою зауважує, що їй у цьому сенсі вельми поталанило, адже амбулаторія №4 є зразком сучасного медичного сервісу з максимальним комплексом послуг первинної ланки.

Записатися на прийом до Юлії Москаленко можна через систему Helsi або зателефонувавши в кол-центр ЦПМСД №1 за номерами: +38(0542)787-700, +380504702003.

Вам також має сподобатись...