Пішла за своєю мрією…

Пішла за своєю мрією…

Вона тяжіла до медицини змалку: проводила якісь іграшкові досліди, робила усілякі «аналізи»… Батьки спершу дивувалися: звідки це все? Адже в їхній родині ніхто й ніколи не був дотичний до лікувальної справи. А невдовзі прийняли дитяче захоплення доньки як факт, і коли перед закінченням школи вона повідомила, що вступатиме на відділення лабораторної справи Сумського медучилища, то просто сказали: «Іди за своєю мрією!»

Так стартувала медична історія Алли Кім, яка триває дотепер. Здобувши спеціалізовану освіту, вона протягом трьох років працювала за фахом у Недригайлівській районній лікарні. А далі відчула, що хоче не просто бачити, яким є результат того чи іншого лабораторного дослідження, а мати змогу на нього впливати. Отже, треба вчитися далі, що вона успішно і зробила, закінчивши в 1983 році лікувальний факультет тогочасного Полтавського медичного стоматологічного інституту.

Життєва стежина зрештою привела Аллу Анатоліївну до Сум, де вона спочатку працювала дільничним терапевтом у відомчій поліклініці будівельників, згодом у 5-й лікарні, ЦМЛ, а після реформування медичної галузі у 2018 році стала сімейною лікаркою амбулаторії №2 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» СМР.

«Коли бачиш одужалу з твоєю допомогою людину – відчуття, яке ні з чим не порівняти, – відверто каже Алла Кім. – Це саме те, що мотивує, надихає, додає сил і наснаги на кожен новий день у нашій, правду кажучи, вельми непростій професії».

Цікавимося, чи має наша співрозмовниця якесь власне лікарське правило. На це Алла Анатоліївна зауважує, що завжди треба ставитися до хворого шанобливо, з розумінням, по-людськи, дати йому зрозуміти, що ти його друг, а отже, разом вам буде значно легше здолати недугу, що його спіткала.

Алла Кім приймає пацієнтів за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 143. Знайти її можна через систему Helsi або завдяки кол-центру ЦПМСД №1, який відповідає за номерами: +38(0542)787-700, +380504702003.

Вам також має сподобатись...