Психологічна/психіатрична допомога надається безоплатно

Психологічна/психіатрична допомога надається безоплатно

У разі потреби сум’яни, як і всі українці, мають змогу отримати психологічну або психіатричну допомогу в медичних закладах, у яких вони обслуговуються. Перший крок до цього – візит до свого сімейного лікаря.

Поспілкувавшись із пацієнтом, провівши базовий скринінг, персональний лікар надасть першу психологічну допомогу. Якщо йдеться про більш серйозні негаразди з ментальним здоров’ям людини, то особистий лікар скерує її до вузькопрофільного фахівця: психолога, психотерапевта чи психіатра.

«Наш центр був серед перших медзакладів у державі, що виконали необхідні вимоги й мають право надавати послуги, передбачені пакетом «Супровід і лікування дорослих та дітей із психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги», – каже медична директорка ЦПМСД №1 СМР Анна Пилипенко. – У нашому колективі працює штатний психолог, до якого можна звернутися як після рекомендації сімейного лікаря, так і особисто. Усі ці послуги будуть для пацієнта безоплатними».

Анна Юріївна принагідно нагадує, що вимушеним переселенцям, чиї сімейні лікарі залишилася за попереднім місцем проживання, не потрібно укладати нові декларації, щоб отримати медичну чи психологічну допомогу. Їм просто треба звернутися в заклад охорони здоров’я, який розташований найближче.

Психологиня Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 Оксана Горлач приймає пацієнтів в амбулаторії №7, що на вул. Хворостянка, 3. Попередній запис за телефоном: +380975354891.

Вам також має сподобатись...