Щедрої долі та многая літа, дорога Наталіє Миколаївно!

Щедрої долі та многая літа, дорога Наталіє Миколаївно!

Сьогодні головна медична сестра Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 Наталія Федорченко святкує день народження!

Навряд чи є потреба докладно розповідати про цю, без перебільшення, видатну на теренах сумської медицини особистість, адже її знають та глибоко поважають і колеги, і пацієнти. За суперфаховість… За неосяжну любов до своєї професії… За невичерпне милосердя та чуйність…

Наталія Миколаївна понад 40 років самовіддано служить людству, повсякчас дбаючи про розвиток і вдосконалення рідної лікувальної установи. «Усе моє життя – у цих стінах, у цих людях, у щоденних професійних та громадських турботах, пов’язаних із цим медзакладом», – свого часу зізналася нам іменинниця.

Наталія Федорченко – надактивна завжди й у всьому. Така вже її невгамовна натура, яка ніколи не збавляє темп, постійно вчиться, ділиться досвідом і в будь-яких життєвих ситуаціях залишається людиною відкритої душі, доброго серця та великої справи.

Дорога Наталіє Миколаївно! Щиро зичимо, щоби кожна мить Вашого життя рясніла щастям, радістю та успіхами! Щедрої долі та многая літа!

Вам також має сподобатись...