Тромбоз: що має насторожити?

Тромбоз: що має насторожити?

На календарі – 13 жовтня, який у медичній спільноті насамперед пов’язують із Всесвітнім днем боротьби з тромбозом. Про підступність цього стану, його симптоми та методи профілактики спілкуємося сьогодні із сімейною лікаркою амбулаторії №1 ЦПМСД №1 Дар’єю Жалдак.

Вона відразу наголошує, що тромбози – надто серйозна загроза, яка не має вікових бар’єрів. Саме вони є основним джерелом високої смертності в ніші серцево-судинних захворювань.

«Тромбоз – це утворення згустків крові (тромбів) усередині кровоносних судин, які перешкоджають нормальному кровотоку венами й артеріями, – пояснює Дар’я Олександрівна. – З огляду на те, де сформувалося таке ущільнення, тромбози поділяють на венозні та артеріальні. Вельми часто тромби виникають у глибокій вені ноги. Пересуваючись кровообігом, вони здатні потрапити в легені та спричинити тромбоемболію легеневої артерії».

Співрозмовниця наполегливо рекомендує проконсультуватися зі своїм сімейним лікарем, якщо є:

  • біль, чутливість у литці/стегні;
  • набряк ноги, стопи або щиколотки;
  • почервоніння окремих ділянок кінцівки, тепло.

Такі тривожні ознаки характерні для глибокого тромбозу вен.

При розвиткові тромбоемболії легеневої артерії зазвичай спостерігаються:

  • швидке дихання, задишка, біль у грудях;
  • швидкий пульс, запаморочення, іноді втрата свідомості.

Щоби мінімізувати ризики виникнення тромбів, є низка корисних лайфхаків. Передусім Дар’я Жалдак радить:

  • пити якомога більше звичайної води (хоча би 2 літри на добу);
  • більше рухатися;
  • споживати більше рослинної їжі.

«Є чимало продуктів, які сприяють розрідженню крові, – каже лікарка загальної практики. – До них варто віднести: оливкове масло, какао, гіркий шоколад, лимони, часник, цибулю, буряк, рибу, помідори, імбир, малину, чорницю, журавлину, вишні тощо. Водночас маємо й солідний перелік їжі, обсяг якої доречно контролювати, бо вона здатна згущувати кров. Тут і ковбаси з копченостями, і холодець, і вершки, і білий хліб, і банани, і чорноплідна горобина… А ще украй важливо запам’ятати, що на в’язкість крові негативно впливають тютюнопаління, алкоголь та споживання надмірної кількості солі».

Вам також має сподобатись...