Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 дбає про безбар’єрність для всіх своїх відвідувачів

Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 дбає про безбар’єрність для всіх своїх відвідувачів

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Сумської міської ради удосконалює внутрішній простір у своїх амбулаторіях та прилеглі до них території, враховуючи насамперед принципи безбар’єрності, зручності та рівних можливостей для всіх пацієнтів.

Одна з найперших потреб, яку було забезпечено, – облаштування пандусів для маломобільних груп населення. Протягом 2021–2023 років на входах до амбулаторій з’явилися комфортні похилі доріжки, які встановлено за всіма вимогами до таких конструкцій.

Водночас періодично оновлюються тактильні плитки біля підрозділів ЦПМСД №1, що значно спрощує доступ до медичних послуг людей із вадами зору. Для цієї категорії відвідувачів запроваджуються також таблички на кабінетах із додатковим застосуванням шрифту Брайля.

Проведено реконструкцію і більшості санітарно-гігієнічних приміщень, перебудовані проходи та дверні отвори задля того, щоби всі без винятку пацієнти мали рівні можливості та отримували не лише якісну лікарську допомогу, а й належний сервіс.

Вам також має сподобатись...