У ЦПМСД №1 діє пункт прокату інвентаря для маломобільних груп населення

У ЦПМСД №1 діє пункт прокату інвентаря для маломобільних груп населення

На базі Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 функціонує пункт безоплатного прокату опорних пристосувань і засобів для догляду за лежачими хворими. Розміщується він на вулиці Іллінській, 48/50.

«Наш пункт прокату укомплектований милицями, ходунками, підкладними медичними кругами та суднами. Щоби взяти щось із цього інвентаря в тимчасове користування, необхідно звернутися до свого сімейного лікаря, який у разі реальної потреби сформує запит на видавання», – пояснює головна медична сестра ЦПМСД №1 Наталія Федорченко.

Після того, як потреба у взятому приладді зникне, пацієнт або його рідні мають повернути «орендовану» річ у в пункт прокату.

Водночас Наталія Миколаївна наголошує на ще одному аспекті: затребуваний реманент буде видано за умови, якщо він є в наявності.

«Коли почалася повномасштабна війна, левову частину засобів ми передали для задоволення потреб поранених військових, залишивши для внутрішнього обігу, так би мовити, базовий набір, – зазначає головна медична сестра центру. – Оскільки ми не впливаємо на термін «оренди» (бо все залежить від того, як триває процес одужання пацієнта), може виникнути ситуація, коли на складі той чи інший різновид пристосувань вичерпується. Така ймовірність невисока, але все ж таки не виключається».

Вам також має сподобатись...