Увага, повага, відповідальність – три професійні постулати сімейної лікарки Єлизавети Шепіль

Увага, повага, відповідальність – три професійні постулати сімейної лікарки Єлизавети Шепіль

«Батьки ніколи не намагалися “ліпити” мою особистість і не давали якихось порад, – зізнається наша сьогоднішня співрозмовниця. – Я мала визначитися сама, бо це моє життя. У старших класах “приміряла до себе” кілька професій і зрештою зробила усвідомлений вибір – стати медиком. Мій тато (досвідчений лікар), з одного боку, потішився моєму рішенню, а з іншого – відверто сказав, щоб я сама не надто раділа, бо в цій професії не можна “відсидітися”, “перечекати”… Щодня ти відповідаєш за життя людей, і якщо щось не знаєш/не довчив/не помітив/не дослухав – то ціна цього може бути надто високою».

Єлизавета Шепіль – уже понад пів року, як сімейна лікарка амбулаторії №5 ЦПМСД №1. Вона натхненно промовляє свою посаду, бо йшла до неї довгих вісім років, спершу навчаючись у медичному інституті СумДУ і водночас працюючи медсестрою, потім блискуче пройшовши інтернатуру. А нині підтверджує це високе звання своєю щоденною самовідданою працею.

У її скарбничці знань – сотні прочитаних посібників, довідників, прослуханих лекцій, семінарів, вебінарів… Одначе Єлизавета Володимирівна певна, що медик ніколи не має зупинятися у своєму розвиткові. «Вік живи – вік учись. Це приказка точно про лікарів», – напівжартома-напівсерйозно зазначає співбесідниця і на підтвердження своїх слів додає, що нещодавно пройшла курси паліативної допомоги в межах первинної ланки і вже надає мобільну невідкладну допомогу тяжкохворим пацієнтам.

До речі, люди, які бодай раз побували на прийомі в Єлизавети Шепіль, здебільшого (коли виникає така потреба) знову до неї звертаються. Цікавимося: завдяки чому молодій лікарці вдається здобути прихильність пацієнтів. «Увага… Повага… Відповідальність…» – щиро каже співрозмовниця.

Щоби потрапити на консультацію/прийом або укласти декларацію з Єлизаветою Володимирівною, можна знайти її в системі Helsi чи зателефонувати до кол-центру ЦПМСД №1 за номерами: +38(0542)787-700, +380504702003. Амбулаторія сімейної медицини №5 розташована на просп. Перемоги, 111 в Сумах.

Вам також має сподобатись...