В амбулаторіях ЦПМСД №1 обладнали кімнати для мами та немовляти

В амбулаторіях ЦПМСД №1 обладнали кімнати для мами та немовляти

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги №1 облаштовані кімнати для мами й немовляти. Наразі ошатні, гарно умебльовані й забезпечені потрібним приладдям приміщення з’явилися в дитячій амбулаторії №3 (вул. Іллінська, 48/50), а також амбулаторіях сімейної медицини №5 (просп. Перемоги, 111) і №4, що на вул. О. Аніщенка, 10.

«Материнське молоко – винятковий природний продукт харчування для новонароджених, – каже директорка ЦПМСД №1 Алла Оводенко. – Разом із ним немовля отримує всі необхідні вітаміни та поживні речовини. Годуючи своє дитя грудним молоком, матусі захищають його від хвороб, закладають основи пізнавального, сенсорного, інтелектуального розвитку. Усвідомлюючи важливість цього питання, ми вирішили відкрити в нашому центрі кімнати для мами й немовляти. Тож віднині, завітавши зі своїм малюком на огляд, матусі матимуть змогу в комфортних умовах прикласти його до грудей, замінити за потреби підгузок чи просто відпочити в спеціально облаштованому для цього приміщенні».

У кімнатах для мами й немовляти виконано якісні ремонти, їх обладнано зручними меблями, пеленальними столиками, новою сантехнікою. Такі комфортні приміщення вдалося облаштувати завдяки сприянню ЗВО «Український католицький університет», який надав благодійний грант у межах реалізації проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Посилення реагування на надзвичайні ситуації шляхом розбудови потенціалу національних органів влади, місцевих громад, організацій громадянського суспільства та медичних працівників».

Вам також має сподобатись...