Вакцинація

Вакцинація

Шановні пацієнти!

Імунізація є питанням національної безпеки, оскільки здоров’я українців — усіх разом і кожного зокрема, залежить від рівня охоплення щепленнями у країні.

ВООЗ закликає продовжувати імунізацію під час COVID-19. Ця позиція висвітлена у «Керівних принципах проведення заходів із імунізації під час COVID-19». Також ВООЗ зазначає, що продовжуючи імунізацію, необхідно дотримуватися фізичного  дистанціювання, заходів профілактики та інфекційного контролю.

Вакцинація — це простий, безпечний та дієвий спосіб захисту людей від інфекційних захворювань, до того моменту, як вони почнуть із ними контактувати.Імунна система реагує на введену вакцину і виробляє імунітет проти інфекції. Таким чином формується захист проти хвороби. Вакцинація захищає від інфекцій, які можуть призвести до ускладнень, інвалідності та смерті.

22 квітня 2020-го року набула чинності Постанова головного державного санітарного лікаря України про Організацію заходів із вакцинації в умовах пандемії нової коронавірусної інфекції COVID-19. Ця постанова розроблена на основі рекомендацій Центру громадського здоров’я України.

Відповідно до постанови  КНП «ЦПМСД №1»СМР продовжує профілактичні щеплення з метою запобігання спалахів керованих інфекційних захворювань. За більш детальною інформацією прохання звертатися до лікаря з яким укладена декларація.

Давайте захистимо себе та дітей від керованих інфекцій!

Чекаємо на Вас!

 

Вам також має сподобатись...