ВПО можуть безперешкодно отримати допомогу в будь-якій амбулаторії ЦПМСД №1

ВПО можуть безперешкодно отримати допомогу в будь-якій амбулаторії ЦПМСД №1

Внутрішньо переміщені особи, які через війну переїхали жити в Сумську громаду, можуть безборонно звертатися в КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» СМР.

«У кожній із наших восьми амбулаторій ВПО отримують фахові консультації, безоплатну допомогу, передбачену первинною ланкою, – наголошує заступник медичного директора центру Світлана Кириченко. – Власне, станом на початок березня в ЦПСМД №1 на обліку перебувало 553 особи, що перебралися на Сумщину з Донецької, Луганської та інших областей України, де точаться бойові дії».

Сім амбулаторій Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 розташовані в різних частинах міста Суми, восьма – у селі Піщане (вул. Шкільна, 41а), тож ВПО у разі потреби мають змогу відвідати той лікувально-профілактичний заклад, який розміщується найближче до їхньої нової домівки. Водночас варто звернути увагу, що амбулаторії №3 та №6 є суто дитячими, усі інші – сімейної медицини.

Для максимальної зручності пацієнтів у ЦПСМД №1 діє кол-центр – єдиний для всіх структурних підрозділів. Зателефонувавши за номерами +38(0542)787-700, +380504702003, можна не тільки дізнатися відповіді на питання, що турбують, а й записатися на прийом до лікаря.

Внутрішньо переміщені особи не зобов’язані переукладати декларації, якщо вже попередньо унормували свої відносини з будь-яким лікувально-профілактичним закладом. Це може бути зроблено лише, якщо таке бажання виникне в пацієнта.

Якщо дотепер людина не має свого персонального лікаря, то доречно над цим поміркувати, оскільки в подальшому неможливо буде розраховувати на послуги вторинного/третинного рівня.

  • В амбулаторії №1 (вул. Іллінська, 48/50) можна укласти декларації із сімейними лікарями Дар’єю Олександрівною Жалдак, Вікторією Ігорівною Забарою, Наталією Миколаївною Володіною, Ганною Іванівною Шостак;
  • в амбулаторії №2 (вул. Г. Кондратьєва, 143) – з Тетяною Олександрівною Соколик, Аллою Анатоліївною Кім;
  • в амбулаторії №3 (вул. Іллінська, 48/50) – з Юлією Володимирівною Шабаль;
  • в амбулаторії №4 (вул. О. Аніщенка, 10) – з Олександром Олексійовичем Ващенком, Юлією Олексіївною Москаленко;
  • в амбулаторії №5 (просп. Перемоги /колишній просп. Курський/, 111) – з Ларисою Федорівною Нечипоренко, Єлизаветою Володимирівною Шепіль, Дмитром Віталійовичем Демидовим;
  • в амбулаторії №6 (вул. Хворостянка /колишня Праці/, 3) – з Ольгою Борисівною Філоновою, Аллою Сергіївною Петровою;
  • в амбулаторії №7 (вул. Хворостянка, 3) – з Іриною Вікторівною Кундіус.

Тож не відкладайте на потім, обирайте того, хто піклуватиметься про ваше здоров’я, уже зараз.

Вам також має сподобатись...