За фаховість та відданість обраній справі: сімейних лікарів ЦПМСД №1 відзначено до професійного свята

За фаховість та відданість обраній справі: сімейних лікарів ЦПМСД №1 відзначено до професійного свята

З нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря в Сумах пройшла низка урочистостей, на яких чимало вдячних слів пролунало на адресу представників КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» СМР.

Під час святкової церемонії, що відбулася в конгрес-центрі СумДУ, заступниця голови Сумської ОДА Олена Бойко зауважила, що всі зміни на краще в медицині відбуваються насамперед завдяки зусиллям і натхненній праці лікарів, їхній відданості обраній справі, тож сьогодні усі найтепліші, найщиріші вітання тим, у чиїх руках найцінніше, – здоров’я людини.

Від імені керівника Сумщини Олена Анатоліївна нагородила почесними грамотами когорту кращих представників професії в області. З-поміж них і наша колега – Юлія Панасовська (амбулаторія №1).

Вітаючи лікарів загальної практики, заступник міського голови Станіслав Поляков наголосив на важливості й ефективності сімейної медицини, зауваживши, що сумська «первинка» посідає провідне місце в системі охорони здоров’я України. Станіслав Васильович щиро подякував винуватцям сьогоднішнього свята за професійне «горіння», чуйне лікарське серце та принагідно вручив відзнаки очільника міста плеяді сімейних лікарів, серед яких і представники ЦПМСД №1:

 • Людмила Кириленко (амбулаторія №1);
 • Вікторія Логунова (амбулаторія №4);
 • Наталія Мельник (амбулаторія №5);
 • Ярослав Іваніщенко (амбулаторія №7).

Крім того, грамотою міського голови вшановано весь трудовий колектив Центру первинної медико-санітарної допомоги №1.

Фахові звершення представників ЦПМСД №1 не залишилися непоміченими і в міському управлінні охорони здоров’я. Власне, у межах святкових урочистостей, проведених на базі центру, керманичка управління охорони здоров’я СМР Олена Чумаченко зазначила, що місцева сімейна медицина пройшла непростий час становлення, а нині активно розвивається. Відбувається це й завдяки лікарям загальної практики ЦПМСД №1, які піднесено й саможертовно трудяться задля того, щоби жителі Сумської громади були здоровими.

«Завдяки наполегливій роботі колективу та старанням керівництва з кожним роком ЦПМСД №1 стає дедалі кращим. Тож зичу, щоби ви й надалі не збавляли темп, а ми зі свого боку радо підтримуватимемо вас на цьому шляху», – сказала Олена Юріївна та вручила грамоти:

 • Марині Руденко (амбулаторія №4);
 • Наталії Гайнулліній (амбулаторія №4);
 • Ларисі Нечипоренко (амбулаторія №5);
 • Ірині Литвиненко (амбулаторія №5);
 • Світлані Дегтярьовій (амбулаторія №7);
 • Людмилі Остріщенко (амбулаторія №7).

З нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря адміністрація та профспілковий комітет КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» так само підготували нагороди. Зокрема, цього разу вшановано здобутки:

 • Ольги Клюшник (амбулаторія №5);
 • Аліни Гузь (амбулаторія №8).

«Найкращі лікарі, найкращі послуги, довіра пацієнтів… Це те, до чого наш центр прагнув, і це те, що ми досягаємо з кожним новим днем, – зазначила директорка ЦПМСД №1 Алла Оводенко. – Тому від усього серця дякую всім нашим лікарям за відданість професії і невтомну працю. Бажаю мирного неба, міцного здоров’я, злагоди й родинного щастя. Хай справа, якій ви присвятили себе (попри всю її складність), дарує якнайбільше радісних миттєвостей».

Вам також має сподобатись...