Здоров’я вашої малечі буде в надійних руках

Здоров’я вашої малечі буде в надійних руках

З огляду на звільнення педіатра амбулаторії №6 Алли Петрової, КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» СМР радить батькам юних сум’ян, які були пацієнтами цієї лікарки, подбати про подальшу надійну опіку за здоров’ям своїх дітлахів.

Власне, до ваших послуг – прекрасні дитячі лікарі Богдан Товстуха, Ольга Філонова, Марія Качайло, Ліна Мещерякова, Михайло Казанцев. Усіх їх об’єднує талант до педіатрії, ґрунтовні знання, колосальна самовіддача, уважність і чуйність до кожного, хто потребує допомоги. Тож, переуклавши декларацію з будь-ким із цих педіатрів, можете не сумніватися – стан здоров’я вашої малечі буде в надійних руках.

Познайомитися з лікарями, записатися до них на консультацію/прийом можна через медичну інформаційну систему Helsi або з допомогою кол-центру ЦПМСД №1, що відповідає за номерами: +38(0542)787-700, +380504702003.

Амбулаторія №6 розташована на вул. Хворостянка, 3.

Принагідно додамо, що, обравши ЦПМСД №1, ви та ваші рідні будете забезпечені якісним безоплатним медико-санітарним супроводом, який передбачено програмою державних гарантій для первинного рівня допомоги. Власне, ідеться про проведення діагностики та лікування поширених хвороб, травм, отруєнь тощо; постійне спостереження за пацієнтами із хронічними захворюваннями; надання невідкладної допомоги в разі розладу фізичного чи ментального здоров’я; направлення до фахівців вторинного/третинного рівнів; проведення профілактичних втручань, зокрема вакцинації та епідеміологічних обстежень; консультування, призначення лікарських засобів, медичних і технічних виробів.

Вам також має сподобатись...