Зі святом, дорогі педіатри!

Зі святом, дорогі педіатри!

Щорічно 20 листопада – особливий день для дитячих лікарів, адже нині в них – професійне свято.

Для більшості батьків гарне самопочуття власної дитини є найбільшою цінністю, яка переважає навіть важливість збереження свого здоров’я. І першими порадниками й помічниками в цьому питанні для матусь і татусів є педіатри. Саме вони з першої миті життя дбають про малюків та докладають максимум зусиль, щоби вберегти їх від усіляких захворювань. Ба більше, у дитячому віці недуги можуть траплятися раптово й «поводитися» непередбачувано.

У КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Сумської міської ради працює висококласна команда педіатрів, тож батьки охоче довіряють їм турботу про малих пацієнтів. У чому секрет? Усе просто: любити дітей, усім серцем бути відданими своїй професії, усвідомлювати відповідальність за виказану довіру… А ще чуйність, уважність, постійний фаховий розвиток, прорахунок і попередження імовірних небезпек, лікарська інтуїція.

У Міжнародний день педіатра щиро вітаємо всіх, хто зберігає та зміцнює здоров’я дітлахів, – найбільшої радості, щастя та сенсу життя кожного з нас.

Дорогі дитячі лікарі! Хай здійсняться ваші плани та мрії! Хай буде якомога більше успіхів на професійній ниві та в особистому житті! Добробуту, сімейного затишку, міцного здоров’я вам і, звісно ж, вашим малим пацієнтам!

Вам також має сподобатись...