КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» СМР надає безкоштовні медичні послуги первинної допомоги населенню м. Суми. Центр отримав ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики (рішення Міністерства охорони здоров’я України від 16.09.2018 № 1629) та активно співпрацює з Національною службою здоров’я України. Заклад акредитований на Вищу категорію (рішення Управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації від 17.08.2021р. № 1505). Лікарів Центру уже обрали близько 114 тисяч осіб, які проживають в м. Суми, з них 24 тисячі – дитяче населення.

В структуру Центру входить 8 амбулаторій:

Усі амбулаторії в повній мірі забезпечені лікарськими засобами для надання невідкладної допомоги, закуплені отоскопи та офтальмоскопи для лікарів, портативні пульсоксиметри та глюкометри. Всі робочі місця лікарів та реєстратури комп’ютеризовані, під’єднані до Інтернету. В амбулаторіях проводиться забір крові загально-клінічний та біохімічний, працюють маніпуляційні кабінети, кабінети щеплень.

Загалом в Центрі працює 51 лікар загальної практики-сімейних лікарів, 8 лікарів-терапевтів, 23 лікарів-педіатрів та 123 медичних сестер. Крім цього, в закладі також працюють наступні лікарі-фахівці – лікар-отоларинголог, лікар акушер-гінеколог та лікар з ультразвукової діагностики, які ведуть прийом за адресою: вул. Іллінська, 48/50.

Лікарі та медичні сестри Центру постійно розвиваються та удосконалюють свої вміння та знання, відвідуючи різноманітні курси підвищення кваліфікації.

Записатися на консультацію до лікарів Центру можна через електрону систему Helsі або зателефонувавши до контакт-центру.